CZŁONKOWIE  ZWYCZAJNI  ZSPKW

=================================

 

1. Bejnar – Bejnarowicz h. Nowina Odmienna
2. Borski h. Lubicz
3. Buk z rodu Budzyńskich h. Dąbrowa
4. Białowąs z rodu Kulińskich h. Pokora
5. Białowąs h. Dyakowski
6. Bożenta-Nowak h. Doliwa
7. Całek z rodu Bagińskich h. Ślepowron
8.Chmura h. Krzywda
9.Chumięcki h. Junosza
10. Daszczyszak h. Nałęcz
11. Dockendorf  z rodu Kulińskich h. Pokora
12.Dudzin z rodu Gozdzielskich h. Wieniawa
13. Dworzecki h. Mogiła
14.  Dymowski h. Tępa Podkowa
15. Franieczek z rodu Sochackich h. Zagłoba-Korwin
16. Gaszkowski – Jakusz h. Własnego
17. Goździelski h. Wieniawa
18. Grabska h. Wczele
19. Grudziński h. Grudziński Hrabia
20. Grześkowiak z rodu Kołyszko h. Denis
21. Grześkowiak z rodu Kołyszko h. Denis
22. Habela z Rodu Schiffner h. Własnego
23. Jagustin – Makarski h. Kościesza
24. Jezierski h. Nowina
25. Justka z rodu Bernatowicz h. Własnego
26. Kaczmarek z rodu Kozłowskich h. Jastrzębiec
27. Kaziukajtis z rodu Kołyszko h. Denis.
28.Kędzierski z rodu Dąbrowskich h. Bojcza
29. Klimowicz h. Kościesza
30. Kocik z rodu Radziwiłłowicz h. Lubicz
31. Kocik z rodu Radziwiłłowiczów h. Lubicz
32. Koczorowska  h. Rogala
33.Korecki  h. Pogoń Litewska
34. Kręcichwost z rodu Łozińskich h. Lubicz
35. Korejwo h. Dębno
36. Kruczkiewicz h.
37. Kruczkowski h. Korwin
38. Kubacka h. Diana
39. Lisiak z rodu Węgier h. Nałęcz Odmienny
40. Masiowska z rodu Wiszniowskich h. Prus I
41. Matuszak -Krzywic h. Krzywda
42Mogiła – Lisowski h. Jeż
43. Moroz h. Szeliga
44. Michałus z rodu Jasiewiczów h. Sas
45. Nowak h. Doliwa
 
46.Orda h. Orda
47. Pałyga z rodu Zagórskich h. Ostoja
48. Przepiórkowski h. Poraj
49. Raczyński h. Topór
50. Raczyńska h. Lubicz
51. Radczyc h. Pobóg
52. Rozanka h. Prus I.
53. de Siemieńczyk vel Siemienowicz h. Radwan Odmienny
54. Straehli de Siemieńczyk vel Siemienowicz h. Radwan Odmienny


55.Strzelecka z rodu Wróblewskich h. Lubicz
56. Strzelecki z rodu Wróblewskich h. Lubicz
57. Stefański h. Nieczuja
58. Szczęśniak z rodu Zawistowskich h. Jastrzębiec.
59. Świst z rodu Ziemlińskich h. Karp
60. Tarnowski h. Belina
61. Tarasewicz h. Krzywda
62. Tarnowska – Juneborg h. Jelita
63. Teleśnicka h. Gozdawa
64.Tycz h. Strzelec


65. Wiczewski h. Pogonia
66. Wiszniewski h. Pomian
67.Woyniewicz h. Awdaniec
68. Wrzeszcz h. Hołobok
69. Zabawa z rodu Kulińskich h. Pokora
70. Zaniecki vel Zaniewski h. Krzywda
71. Zawodny -Łubiński h. Lubicz
72. Zirny z rodu Szymańskich h. Ślepowron
73. Żoliński h. Roch
74. Żołyński h. Roch

 

CZŁONKOWIE  HONOROWI  ZSPKW
===================================
1. dr. Ciechanowicz h. Mogiła
2. Listowski
3. Nowak z rodu Burczyńskich h. Lubicz
4. Niewolska
5. Żolińska.
6. Strzyżewski h. Strzemię
7. Nowakowski h. Trzy Księżyce
8. Domański h. Larysza
9. Iwiański h. Jasieńczyk
10. Vowie
11. Balczyńska  – Vowie
12.Parysek
13 Podolski h. Grzymała
14 . Wesołowski h. Korczak
15. Drapikowski h. Przyjaciel
16. Szlęzak h. Szreniawa
17. Messler
18. Olińska-Dworzecka z rodu Piotrowskich h. Korwin
KANDYDACI OCZEKUJĄCY NA PRZYSTĄPIENIE DO ZSPKW
====================================================
Sułkowski h. Sulima /